Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem unjátok azokat a kérdezőke...

Nem unjátok azokat a kérdezőket akik megkapják a választ és erősködnek hogy miért nem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 16:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ilyennel én még nem találkoztam. :)

Viszont én azokat unom, akik nem tudnak guglizni, meg ötvenhetedszerre is felteszik a kérdést, hogy valamit hogy lehet beállítani FB-on, és inkább várnak napokat a válaszra, minthogy 2 percen belül megtalálják maguk.

2013. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
... és ezek után meg is sértődnek ha meg mered nekik említeni a keresőt...
2013. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Sőt. amikor megkap minden infót, akkor egyenesen kikéri magának, hogy "azért nem vagyok teljesen hülye", meg Ő ezt tulajdonképpen mind tudja, csak úgy kérdezte.
2013. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Golan Trevize ***** válasza:

De, rohadtul.


Meg amikor írják, hogy "azt ne írjátok, hogy...", pedig tényleg az lesz a megoldás.

Meg leugat, hogy csak "hozzáértő válaszoljon".

2013. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Fehérsrac ez jó (olyanok irjanak inkabb akik ertenek is hozza -.-)


Hát igen szerintem itt egyetlen egy válaszadó nem ért hozzá

az esetek 5% a elismeri hogy nem ért hozzá igy kér segitséget és az esetek 3% a meg is köszöni


A többiek meg csak fröcsögnek hogy nem azt kérdeztem, akár egy 2 éves kisgyerek akinek nem lehet megmagyarázni hogy ha tul sok édességet eszik fájni fog a pocija :)

2013. jan. 8. 17:30
 7/25 A kérdező kommentje:
2013. jan. 10. 11:12
 8/25 anonim ***** válasza:
Megkérdezi, hogy miért omlik össze a böngészője (feltehetően valamelyik bővítmény okozza, jelenleg a Java hibás). Mi erre a válasz a kérdezőtől? Hogy ő azt jobban tudja, ez nem lehet, meg egyáltalán. Akkor minek kérdez?
2013. jan. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Imádom azokat, akik a saját Firefox vagy Chrome böngészőjük beállításait se tudják! Soha meg nem nézték. Fogalma sincs, miért nem látja pl. a Tálcát és a Startmenűt teljes képernyős módban.
2013. jan. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
2013. jan. 15. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!