Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet letörölni a rendsze...

Hogy lehet letörölni a rendszert a gépről?

Figyelt kérdés

elég nagy kuszaság lett most a gépen és nem tudom hogy tudnám lepucolni anélkül hogy az adatokat elveszteném, formázni ugyanis nem igazán akarok.

Igy fest a gép most: 2 vinyó van benne, egy 40 gigás, meg egy 200-as, ami szét van osztva egy 20-asra meg egy 180-asra. A 200-as egy másik gépből lett átrakva, amiben csak az volt, a 40-es meg rendszervinyó. A 20-as partición volt egy xp, a 40-esre felraktam egy win7-et, de az xp-t nem tudtam letörölni, bár a működésbe nem zavart bele. Most újra akartam tenni a windowst, de igy meg már 2 win7 van fent, és irtó macerás lenne újra "belakni" a rendszert, szóval inkább hagynám mégis a régi win7-et rajta. Le lehet törölni valahogy az újat?

most úgy néz ki, hogy a C meghajtón van egy windows old mappa, mert azon volt a régi XP, illetve a C-n van az új win 7, a 40 gigás F meghajtón meg ott van a régi win 7.

Szóval a lényeg, hogy lepucolnám valahogy a C-t, de a total commanderen belül nem engedi leformázni.

Végül is most már úgy vagyok, hogy maradjon a régi rendszer fent, aztán nem variálok

Mit tudok tenni?


2013. jan. 4. 14:35
 1/6 WaKeUpSuKi válasza:

amin van a rendszer azt formázd le windows telepítésekor

(C:) patriciót

2013. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem enged formázni, és usb-ről inditottam a win7 telepitést, ahol szintén nem kinálta fel a formázást
2013. jan. 4. 17:08
 3/6 WaKeUpSuKi válasza:

laptop ?

és milyen win7 ?

2013. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

laptop. Számit hogy milyen win7?

Le akarom törölni az egyik particiót, de windowson belül nem engedi, biosból meg nem tudom rávenni, hogy lemezről bootoljon.

Hogy lehetne leformázni a particiót?

2013. jan. 5. 11:32
 5/6 WaKeUpSuKi válasza:
win to flash gondolom ismered ha nem akkor ha van pendrive-od akkor arra rá tudod tenni azzal a progival
2013. jan. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bocsi, de ezt nem értem. Kifejtenéd hogy mire gondolsz?
2013. jan. 7. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!