Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet frissíteni a...

Hogy lehet frissíteni a BIOS-omat? Leszedtem egy bios frissítést egy winrar tömörített fájlt, kicsomagoltam és kaptam egy . ROM fájlt ezzel mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak egy tanács nem valami rizikómentes az alaplapi bios frissítése.

Általában van egy gyári szoftver aminek a segítségével lehet frissíteni a bios-t és azzal talán még helyes verziót is találsz.

2012. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsővel egyet értek. Biztos, hogy neked arra van szükséged, hogy a BIOS frissüljön?

Vajon mennyi eséllyel csinálod meg, ha nincs szünetmentes tápegységed, a google-t nem tudod használni és nem tudsz egy kérdést megfogalmazni tisztességesen (sehol az alaplap típus, verzió, új / régi BIOS verzió)

2012. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bizony jól írják előttem. Benne minden meg van ahhoz hogy tönkrevágd az alaplapod és akkor kidobhatod. Ha nem muszáj akkor NE frissítsd!
2012. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!