Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mekkora a ma legnagyobb...

Mekkora a ma legnagyobb elérhetô kép felbontás? Mekkora a ma legnagyobb elérhetô videó felbontás? Mekkora a legnagyobb processzor?

Figyelt kérdés

Na hat eloszor is kezdjuk azzal, hogy erdekelne hogy mekkora az a kepfelbontas, amit fenykepezovel el lehet erni, en nekem fogalmam sincs, a legnagyobb amit lattam az 28 megapixeles volt.

A videofelbontasban amit ismerek az a 160p-tol igazabol mindegyik, csak az 1080p-nel megakadok, de ugytudom van mar 4k video is, vagy nagyobb. Sot, lattam is olyat a YT-on, csak a monitorom brutalis laggal hajlando lejatszani. Ennel nagyobbb is van?

Mire kepes a legmodernebb ,legbrutalisabb kamera/videokamera ami letezik?

A processzor erdekelne meg.. Ugytudom van 1THz processzor is mar. Nem irnak magyarul errol a wiki-be se, de angolul se lattam,csak kerdeseket. Egy dokumentumfilmbe mondtak hogy van ilyen, de nem mondtak rola semmit, na de ugye a Core i7 a csucs proci, akkor most mivan? Gondolom azert az az 1THz van egy szekreny is. Nem ertek hozza, valaszoljatok ezekre. Mindenki ossza meg velem azokat amiket nem tudok ezekrol, vagy amit rosszul tudok, javitsa ki. Johetnek a regeny irasok,erdekel. Koszi szepen!:D



2012. dec. 5. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
valahol ilyen AMD proccesortol kaptam egy olyan ujjaitast hogy vannak mar 128 magos processorok de nem magyar orszagon meg 256 magos stb sztem az intel nem egy olyan legjobb processor intel xeon 12 magos de az amd erre csinalt ennél sokkal durvabbat na a google vilag legnagyobb kép mérete vagy valami ilyesmi majd kuldok linket is 1080 full hd mai kaphato elvileg legjobb felbontás de mar nem megapixelekbe mérik hanem giga pixelekbe szoval jo kérdés és sokat olvasss talan okosabb leszel talán nem Jó KÉRDÉS
2013. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!