Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox 360-nak vagy PS3-nak van...

Xbox 360-nak vagy PS3-nak van valamilyen tuningolt változata?

Figyelt kérdés
Pl a Ps3-nak a superslim az 7 magos, és a vga az milyen? Jobb a grafikája?
2012. nov. 24. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a VGA az semmilyen, ugyanis nincs benne! A grafikai számításokat a processzorból leválasztott 1-vagy 2 mag (nem tudom pontosan mennyi) látja el! Egyébként szerintem csak 6 magos a proci nem hét! De lehet hogy rosszul tudom!
2012. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vga miért nincs benne? 512-es van az Xboxban, ha jól tudom. Ha nem lenne benne, milyen grafikával rendelkezne mondjuk a Halo 4?
2012. nov. 25. 08:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom az Xbox-ban pontosan milyen van de tudom hogy a Ps3-ban AMD proci van az AMD pedig úgy oldja meg a videókártya kérdést hogy a procival egybe van építve! Jó nyílván ott vannak az ATI kártyái az AMD-nek de azokat külön kell megvenni! Ott vannak pl az AMD A-sorozatú procijai azokban is integrálva van a VGA mégpedig úgy hogy egy mag van leválasztva erre a célra!
2012. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én azt tudom, de van külön vga benne, ez tuti..:D
2012. nov. 25. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen az Xbox-ban valóban van egy ATI GPU!
2012. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!