Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan frissítsem a GPS-em?

Hogyan frissítsem a GPS-em?

Figyelt kérdés
Van egy becker be s01 gps-em, és nem tudom hogyan csináljam a térképfrissítést. Azt tudom hogy USB kábellel csatlakoztatom a géphez, de honnan töltsem le a frissítést és hova rakjam , melyik mappába? Tudna valaki segíteni? Előre köszi!

2012. nov. 3. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen navigációs program van rajta?
2012. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom csak annyit, hogy ezt a Software verziót írja ki: 9.6.1 SR3
2012. nov. 3. 19:13
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy Becker Ready 45
2012. nov. 6. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a készüléket, de azon valami igo primo alapú szoftver van.


Elméletileg a főkönyvtárban lennie kell egy content mappának, azon belül egy map mappának. Ez a mappa tartalmazza a térképfájlokat. Ide kell bemásolni az új térképfájlokat, a régieket előtte mentsd le a biztonság kedvéért a számítógépedre.

2012. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
időközben rájöttem, hogy le kell telepíteni a Becker Content Manager-t, de ott hova kell menni bejelentkezés után? A frissítésre és utána a telepítésre?
2012. nov. 6. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!