Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan frissítsem iPod Touch...

Hogyan frissítsem iPod Touch 4G-met iOS 4.3.3-ról 4.3.5-re? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Régen az iTunes 4.3.4-t mutatott szoftverfrissítésnél, de mindig elutasítottam mert nem volt rá szükségem, így valamiért a 4.3.5-el kezdett el zaklatni. Úgy döntöttem, hogy mégis csinálok egy frissítést, de amint letöltötte az iOS-t, rögtön egy hibaüzenet fogadott a kapcsolatom kapcsán, pedig USB-vel csatlakoztatva volt az iPodom a géphez. És minden egyes alkalommal ezt csinálja rámegyek az updatetra, elfogadom a licenszerződést, letölti majd hibaüzenet. Kérlek segítsen valaki!
2011. szept. 2. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért nem egy szakmai fórumon kérdezel ilyet? Ott lehet már rég kaptál volna érdemi választ is.

Egyébként fingom sincs. Nekem egy régi shuffle-m van.

2011. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!