Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy frissítsem a hálózati...

Hogy frissítsem a hálózati kártya driverét?

Figyelt kérdés

Nem értek ezekhez a dolgokhoz, azt sem tudom nekem milyen driverem van.

Ezt amúgy le lehet tölteni, vagy vásárolnom kell valamit a frissítéshez?


Segítene valaki? Honnan tudhatom meg, hogy nekem mit kell letöltenem?

Mert nekem fogalmam sincs semmiről! A gépem adatait se igazán tudom.


UPC Fiber Power 30 netem van ha számít.

Jön be egy fehér kábel, azon keresztül van a kábel tv is. Egy kis fekete doboz (modem?) van az asztalon, ebbe csatlakozik a fehér kábel és ez másik kis kábel jön ki belőle ami a számítógépbe csatlakozik meg még van rajta más kábel is.


Amikor rákerestem a dologra olvastam valami ethernet izét.

Egyszer mintha láttam volna ilyesmit a gépemen a programoknál.


Adtak a géphez még régen egy lemezt arról szoktak windows újrarakás után telepíteni dolgokat, de az 2003as azt hiszem.


Egyáltalán fontos ezt nekem frissíteni? Mert azt mondta múltkor az ügyfélszolgálatos hölgy, de ő se tudta hogyan kell szóval nem voltam túlzottan kisegítve.



más: Hogy tudom megnézni, hogy milyen egyéb driverek és ilyesmik vannak a gépemen? Esetleg frissíteném a többit is, ha tudnám hogyan kell.


Ja és ha csinálok egy teljes formattálást, tehát nem csak C meghajtót, ahogy eddig hanem a partíciókat is mind letörlöm és utána partícionálom újra akkor félek elvesznek a dolgok. Mi lesz ha nem tudom elindítani a gépet? Kaptam a géphez (eredeti) lemezeket, de nem tudom minden ilyen fontos dolog megvan-e. Jó lenne egy lista, hogy mit töltsek majd le vagy mit telepítsek az üres gépre. Gondolom ez függ attól mivel megy most a gépem.

Na de ezt honnan lehet megtudni?


Kérem aki tud egy kis időt szánni rám segítsen a dologban, mert szeretném megcsinálni de nem tudom pontosan miként kellene. Sajnos nekem ezeket senki sem magyarázta el én meg amit olvasgattam az annyira soknak tűnt hirtelen, hogy most még annyit sem értek, mint eddig.


Azt már meg se merem kérdezni, hogy akarok új windows xp telepítő cd-t írni, hogy ne kelljen 200 frissítést letölteni és hogy abba nem-e lehet beleintegrálni a drivereket... ez nekem magas.


Hálásan köszönöm aki elolvassa a kérdésem és válaszol.

Szép napot kívánok.


2010. szept. 16. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szép az írásod és meglepően szépen is fogalmazol,gratulálok.

Ha választhatnék a sok kérdésed közül egyet amire leginkább választ vársz,az melyik lenne ?

2010. szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Válasz a legegyszerűbbre: Igen, ha egy particiót formattálsz, az azon tárolt adataid a Nirvánában landolnak.
2010. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Xp sp3 integrálás>>> [link]

...két részes videó, ha nem kapkodsz meg tudod csinálni a leírás alapján.

2010. szept. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Drivereidet megtudod nézni a Driver Genius Professional nevű programmal is. Megmutatja mely drivereket érdemes frissítened, törölhetsz drivereket, bizt. mentést csinálhatssz róluk, majd helyre állíthatod őket. Hasznos.


Program

[link]


Aztán crack, és kód hozzá:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 21. 18:30
 6/6 anonim válasza:
De ezt nemlehetletölteni!! Mármint a kódot meg a cracket.
2010. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!