Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A bolt valószínűleg megszűnt...

A bolt valószínűleg megszűnt ahol a termékeimet vettem, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

1 éve és nincs egész egy hónapja, hogy alkatrészenként egy komplett gépet vettem, amit én raktam össze. Tökéletesen működött mostanáig, de most vagy memória v vinyó baja van. A lényeg hogy ki akarom cseréltetni, viszont a vinyóhoz, sőt külön a memóriához sincsen garanciapapír. Nem is aggódom én ezen mert feltételezem, sőtt erősen ajánlom, hogy a számla elég kell hogy legyen nekik!


Viszont így hogy szerintem bezárt a bolt ugyanis sehol nem érhető el (már a google sem ad szinte semmit, max ezt: [link] nem tudom mi tévő legyek.

A szerintem még garanciás termékemet (amibe 100% ig nem vagyok biztos mert papírom nincs róla, de egy vinyóra pl nem 1 évet szoktak adni "wd5000 blue caviar" a memóriáról ne is beszéljünk) hogyan cseréltessem ki?



2012. okt. 31. 21:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!