Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudnék legolcsobban...

Hol tudnék legolcsobban számítógépet vagy laptopot venni?

Figyelt kérdés

Persze ár-érték arányban.

Első gép lenne, de nem akarok használtat venni.

Ti melyik boltban, áruházban vennétek?


Ne bántsatok légyszi!



2012. okt. 23. 16:14
 1/7 Light87 ***** válasza:

Szia!


Szívesen segítek, de áruld el légy szíves hogy mire használnád s gépet, és azt hogy maximum mennyit szánsz rá.

Egyébként a helyedben nem riadnék vissza teljesen a használt gépektől se, vannak megbízható használt számítógépek is, garanciával.

2012. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Igazából max 50-60 ezret gondoltam.

leginkább játékra, netezésre, de szivesen néznék filmeket is rajta (esetleg letöltés).

2012. okt. 24. 12:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Néztem használt gépeket webshopban is, de nem merem...
2012. okt. 24. 12:07
 4/7 Light87 ***** válasza:

Nem tudom jártál e ezen az oldalon, vannak új és használt cuccaik is. Használtakra is kapsz 1 év garanciát, és azok is elég korrekt minőségűek, az elmúlt 1-2 hónapban megfordult néhány a kezem alatt és csak jókat tudok mondani róluk. Ha újabb játékokkal akarsz játszani akkor érdemesebb az újakat nézegetned mert később azokat jobban tudod majd fejleszteni.

Remélem tudtam segíteni.

Az oldal címe: [link]

2012. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnézem! Köszönöm!
2012. okt. 24. 13:52
 6/7 agyirokkant válasza:
Ukrajna,Ungvár.Sok szaküzlet van,nagy választékkal,K.B.25-30% megtakarítás.Persze,ha messze laksz a határtól akkor tárgytalan...(3hete vettem laptopot nem reklámozni akarok)
2012. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fejér megyei vagyok...
2012. okt. 25. 05:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!