Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nyíregyházán melyik a legolcsó...

Nyíregyházán melyik a legolcsóbb számítástechnikai bolt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy menj a BlueComp-ba, én ott szoktam vásárolni.


[link]

2012. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Távol álljon tőlem a 2. válaszolóval vitázni, az tény és való, hogy a város legjobban felszerelt boltja.

De ha idegrohamot akarsz kapni a kiszolgáló faszitól, akkor menj oda. A kopasz eladó szerintem úgy viselkedik az eladókkal, mint aki egész életében a prérin élt, és még én vegyem megtiszteltetésnek, hogy ha egyáltalán válaszol a kérdésemre. Bunkó modortalan f@sz.

(Bocs kedves #2., ez nem rólad szól.)

2012. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oh, bocs, a vevőkkel viselkedik flegmán.
2012. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes. Velem még nem beszélt így.... Talán van valami oka,amiért úgy válaszolt neked...
2012. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Életemben nem beszéltem vele , csak láttam milyen "kedves" hangnemben válaszol a vásárlóknak.
2012. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok, az 5. válaszoló. Nos, akkor nem tudom,hogy mi lehetett a kínja.Szerencsére nekem még, nem adódott ilyen problémám. Ja és bocs az off miatt.. :)
2012. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!