Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 - láthatatlan fájlok?

Win7 - láthatatlan fájlok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nemrég óta van win7-em, de ez a jelenség nagyon bosszant, és nem tudok rájönni, h mi okozza, és hogy lehetne megoldani.


A lényeg, hogy jónéhány program, ha elment fájlokat, akkor azokat kívülről (intézőből stb.) nem lehet látni... ha pedig az elmentő programból nézem meg, akkor elhalványulva látszik, és van rajta egy kicsi lakat.


Nem rejtett fájlokról van szó, ez valami más, de nem tom mi, csak bosszant, hogy nem tudok hozzáférni a fájljaimhoz. :)


2012. okt. 13. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg rendszerfájlként kezeli őket. Vezérlőpult, mappabeállítások és ott rejtett fájlok megjelenítése...
2012. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahogy leírtam, nem rejtett fájlként kezeli őket - épp ezért nem lehet megjeleníteni. :)
2012. okt. 16. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bepipálom a rejtett fájlok megjelenítését akkor ott kéne hogy legyen, hiszen az NTFS fájlrendszernek nincs olyan opciója, hogy megjelenítés esetén se lásd, ami a HDD-n van. Próbáld Total Comanderben megjeleníteni a rejtett fájlokat, mert az is "mindent lát"...
2012. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a hibát. Ha nem külön "futtatás rendszergazdaként"-re kattintva futtatok valamely letöltött, nem alap windows programot, és azzal fájlt mentek el, stb, akkor az láthatatlan, és csak az a program látja.


Ha a rendszergazdaként futtatok programot, akkor tökéletes, látható minden, no problem.


Ez a Win7 idegesítőbb, mint gondoltam...

2012. okt. 24. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!