Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fájlok system rejtés alá...

Fájlok system rejtés alá helyezése (? )

Figyelt kérdés

Hali

Azt szeretném megkérdezni hogy lehet egy adott fájlt system fájlként elrejteni, tehát nem simán hanem mint a rendszer fájlokat,azért hogy ha csak simán a rejtett fájlok megjelenítése van bekapcsolva akkor se látszódjanak, csak akkor ha asystem rejtett megjelenítés bevan

Ne adjatok ilyen programokat ami jelszavazza meg ilyenek mert egy program fájljainak rejtésére kell ami majd sok gépen lesz, és mielőtt kérdeznétek nem vírus vagy egyéb rosszindulatú dolog csak egyszerűen nem szeretném hogy lássák azokat a fájlokat amiket a program használ

Köszi



#system rejtés #fájl elrejtés
2012. szept. 23. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
A "system" és a "rejtett" fájl az egy kategória. Vagy mindet látod vagy egyiket sem...
2012. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem igaz

2

2012. szept. 23. 18:29
 3/9 A kérdező kommentje:

Véletlenül elküldtem.. Azt akartam mondani hogy 2 fajta van az op védett fájljai és a sima rajtett, én op. osat akarok csinálni

[link]

2012. szept. 23. 18:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de én például Total Commandert használok, mint sokan mások is. Ott egy jelölőnégyzet van a kettőre, tehát hiába csinálsz system fájlt, attól az látható lesz a rejtett fájlokkal együtt... Szerintem a system fájlok helye eleve a rendszer mappáiban vannak, tehát a "D"-re te lehet hogy olyant nem is tudsz ha az oprendszered a "C"-n van...
2012. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de garantáltan lehet, megoldották, de ha totalban látszik az se katasztrófa, nem nagyon fogják a mappát total-ozni^^
2012. szept. 23. 19:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Szuper.
2012. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De még választ mindig nem kaptam

Senki sem tudja?:D

2012. szept. 23. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:

"de garantáltan lehet, megoldották,"


Én azt hittem azért írtad, mert tényleg megoldották... neked...

2012. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megoldották mások, maguknak :)
2012. szept. 23. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!