Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » DVD lemez? <<<<<<<<<<<<<<

DVD lemez? <<<<<<<<<<<<<<

Figyelt kérdés
üdv már 1 éve vettem 50 TDK 4,7GB os DVD-R lemezt és akkor betettem kiírta hogy üres meg mikor írni akartam rá azt mondta hogy nem kompatibilis a írómmal... most vettem egy új írót és ebbe se megy .. milyen lemez ez? :D

2012. okt. 8. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább az itt a kérdés, hogy milyen író az!
2012. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
[link] most ilyet vettem
2012. okt. 8. 15:36
 3/6 Karesz6969 ***** válasza:

Az író jó a lemez a hibás...van ilyen:-) Próbálj egy másik lemezt választani és tedd bele a régi íródba.

Lehet megspórolhattad volna az új árát ha csak ezért vettél újat mert ezt az egy nyomoroncot nem ismerte fel.

2012. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem az aljáról az átlátszó plexit raktad be, vagy a tetejéről a papírt?! :-)


Különben, viccet félretéve:

Most jut eszembe, hogy 2 db LG íróm van (~10éves gsa-4082b, ~5éves gsa-h22n) és én is vettem vmi ilyesmi lemezt (nem fekete a papírja?), és az újabbik nem akarta írni, de a régi 2Xes sebességgel megírta, de csak mert tudta lassabban írni, azért ette meg.

2012. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem ez ilyen világos kék és maga a cdn is világos kék a szín
2012. okt. 8. 23:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor nemtom, de verbatimmal még sosem jártam pórul.
2012. okt. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!