Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a monitorom?

Miért nem működik a monitorom?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este még jó volt, este 10 körül kikapcsoltam a gépet és mentem aludni. Tegnap bekapcsoltam és kiírta kábé 5 másodperc erejéig, hogy: "No Signal Input" aztán eltűnt a felirat és ismét fekete lett az egész. De mivel nem kellett a gép annyira, ezért kikapcsoltam és aludtam. De még ma se működik. Ellenőriztem hogy a vezetékek mind be vannak-e dugva a gépházba és jó helyre, és igen! Mit tudok még tenni? Miért nem működik?:/ 16/L
2012. okt. 3. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Társat keresel, hogy a végére írtad a korod és nemed?


A monitornak valószínűleg nincs baja.

Ha a gép felzúg és kb úgy csinál, mint ha működne, akkor a videókártya döglött meg. Ha a gép nem is csinál úgy, mint ha működne, akkor táp, alaplap, memória, videókártya lehet a ludas. Hívj szerelőt v. vidd szervizbe.


(Szegeden házhoz megyek)

2012. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!