Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy fogja...

Mitől van az, hogy fogja magát, kikapcsol a gépem csak úgy?

Figyelt kérdés

Aztán kihúzom áramból-vissza, és akkor sikerül. Eddig kétszer volt ilyen.

Ma pl. az után, hogy 1 perce ment a gép.



2012. szept. 24. 12:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat.

Megfigyeltem egyébként azt is, hogy néha ad ki olyan hangot, mint mikor egy meghajtó indul. Vagy rámegyek újraindításra, leáll, és utána az a pár mp-es hang induláskor, átálláskor.

Van ismerősöm,akivel nem kell bájolognom, de most nem érem el (vagyis telefonon nem akarom zaklatni most, neten meg nincs, lehet országban sem), de fel akartam mérni a terepet, mennyire lehet szörnyű a gond....

2012. szept. 24. 16:40
 12/14 A kérdező kommentje:
Jézus, ezeket rettenetes olvasni másik kérdésnél.
2012. szept. 24. 16:41
 13/14 csigarena ***** válasza:
Hagyd addig is békén,mert lehet több kárt okozol vele.Ha arról írsz ide, akkor amit írtam:szerezz egy ideiglenest,vagy akár egy újat,mert a HKC nem biztos jó lesz..főleg később.
2012. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az van benne, megvárom, hogy kiélje magát, nem bántom.

Hát fontosabb dolgokat most lementem, aztán lesz, ami lesz...kár, hogy nincs pénzem új gépre.

Beszéltem valakivel, szerinte adatlappal lesz gond...

2012. szept. 24. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!