Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kipurcant a graf kártyám,...

Kipurcant a graf kártyám, amit főleg játékok közben veszek észre! Elinditom, és bekockázik, majd kikapcsol. A kérdésem:win7 van a gépemen, ha kiveszem a graf karit, akkor az alaplapon lévő integrált kari fogja birni a win7-et?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A Win7-et mindenképp, de aero-ra ne nagyon számíts. Lehet, hogy aztis vinni fogja de nem garantálom. Játékra meg felejtsd el.
2010. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nézd meg nem-e csak a ventilátor állt le és nincs hűtése.
2010. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Játékra nem is akarom használni.Minden gamet kitöröltem a gépből,inkább veszek egy konzolt játékokra.A karim Sapphire Hd 3870 512MB GDDR4,van rá még egy hó garancia,ezért is kérdeztem hogy nélküle tudom-e használni a gépet.Sajnálnám kidobni,inkább megjavittatom,ha lehet.Nem tudom rossz karikat javitanak-e,vagy cserélik?
2010. szept. 13. 17:55
 4/5 A kérdező kommentje:
A ventill nem állt le,mert hallani hogy műkszik.Eléggé hangos.Mikor megvettem a karit,akkor is egyszer ment,egyszer nem.Erre azt mondták a szakik,hogy az uj karikon a ventill nem megy folyamatosan.
2010. szept. 13. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a f*szt nem! (Ez a "szakiknak" szól)

Ha a hibája nem javítható, akkor cserélik. Egyébként csak megjavítják.

2010. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!