Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyik pillanatról a másikra a...

Egyik pillanatról a másikra a gépem fogja magát, és kikapcsol. Egyszerűen leáll. Azonnal vissza tudom kapcsolni, és úgy indul, mintha semmi sem történt volna, de ettől függetlenül ez probléma. És nem tudom, mitől/miért. Tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen gondom, de akkor újra kellett telepíteni a rendszert. Arra fogta a "szakértő", hogy sokat van a gép ölben, és túlmelegedett. Azóta használok hűtőt, és mégis megint itt tartok. =/
2011. júl. 21. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyi minden okozhatja, nemcsak melegedés.

[link]

2011. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a CPU hőmérsékletét Everest-el.
2011. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RoŁanĐ válasza:
tápegység problémák lehetnek ami fő ok, de bármi más egyéb is lehet. Ha sokáig csinálod és nem cseréltetsz tápegységet akkor sokba fog kerülni
2011. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 atti11 válasza:

hali mindenkinek nekem is ijesmi a probléma egyszer csak gépezek és kikapcsol a gép aztán elkezd villogni a bekapcsolo gomb lede atzán lekapcsolom hátul a tápot és vissza vissza kapcsol de aztán ujra azt csinála egy 20perc mulva de aztán lekapcsolta ujra a tápot ugy is hagytam lekapcsolva egy fél oráig aztán bekapcsoltam és most gépezek és most jo de szerindem ugyanezt fogja csinálni amugy win7 home premium és itta gépemnek a géigénye PROCI:

AMD ATHLON (TM) 64 X2 DUAL CORE PROCESSOR 4800+ 2.50 GHZ RAM:2,00 GB KINGSTON DDR2 ALAPLAP:DDR2 MSI VIDEOKARI: ATI RADEON HD 4650 512MB 128BIT DDR2 DIRECTX 10 VINYO:500GB WESTERN DIGITAL TÁP:400W

2012. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rossz a táp! Ne kísérletezz vele, irány a szervíz. Ha leég, viszi az egész gépedet.

[link]

2012. febr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!