Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megbízható webáruház a Grando?

Ördögfióka kérdése:

Megbízható webáruház a Grando?

Figyelt kérdés
Lehet hogy itt szeretnék új gépet venni. Mennyire lehet megbízni ebben a webáruházban? Esetleg van valakinek személyes tapasztalata?

2012. szept. 20. 14:42
 1/3 anonim válasza:
Igen, az én már rendeltem tőlük! viszonylag hamar kiszállítják. Grandózzon laptopot BRUTÁLIS ÁRON!!
2012. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Semmiképp ne vegyél gépet a grandon. Ha pc kell, akkor pcx.hu, vagy www.computerimperium.hu/ (ha értesz hozzá, akkor pcx), ha laptop kell, akkor notebookstore.hu vagy laptop.hu.
2012. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nagylz válasza:
A Grando rendszere nagyon megbízhatatlan. Szerintem ne vásároljon náluk senki. Csak egy példa: Írd be itt a keresőbe; Andreas Computer. Ez a cég is náluk forgalmaz. Ha végig követed a hozzászólásokat, láthatod, hogy a vevők hiába íták meg a Grandohoz a jogos panaszukat, hónapokig tovább kereskedhetett náluk az Andreas Computer, és ők továbbra is hagyták hogy becsapják a megrendelőket. Gondolom a jutalékukat megkapták így is.
2014. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!