Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot válasszam?...

Melyik laptopot válasszam? (sürgős)

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]


Esetleg játékhoz, fl studio-hoz, videószerkesztéshez kellene.


Ha lehet, érveljetek is,hogy miért azt válasszam! Köszönöm



2012. szept. 6. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdés milyen játékról van szó, az egyikben első generációs core i processzor van integrált vga-val, a másikban butított sandy gt610-zel. Talán az Acer, azon legalább elindulnak a játékok, bár jobb lenne egy i3(sandy bridge).
2012. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Legfeljebb majd gta V de mivel notebookról van szó még egy gta IV szintű játékkal is megelégednék.(bár nem vagyok jártas a játékokban, mert eddig egy gépem sem bírt többet egy cs 1.6-nál)
2012. szept. 6. 16:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Mind a kettő szar, egyik ezért a másik meg azért, most nem részletezem.

Nézz egy legalább i5 procisat, a 600-as szériás nvidia szar, a GT 540M vagy ennél feljebbet keress, memória ne érdekeljen, mert nagyon drágán adják, olyat keress amibe csak 4 giga van, mert plusz 4 giga a boltban 5000, itt meg akár 15-öt is elkérnek.

2012. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

ez esetleg jobb?

2012. szept. 6. 16:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ACER gépek nem a legjobbak. Az az AMD-s gép amit linkeltél viszont elég erős.


Az ebben levő GT630M kicsivel erősebb, mint a GT540M a processzor pedig nem sokkal gyengébb, mint egy i3. Ráadásul nem egy év garancia van rá, mint az ACERre és megbízhatóbb is annál.


[link]


A HD7670M erősebb, mint a GT630M.


[link]

2012. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na jó! Nem fogok itt harcolni az Acer igazáért, de azt tudom hogy én már a másodikat nyúzom és az elsőt is csak az öcsémnek adtam oda azért mert teljesen hibátlan még 5 év után is.


Függ, hogy mire akarod használni!

Ha csak net és videó akkor 120 környékén bármelyik mehet.


Ha erőgépet akarsz akkor a márkák között olyat válasz ami már legalább i3-as procival rendelkezik, az intel az isten halgass rám, és a videó kártya legalább nvidia 520 feletti legyen vagy lehet akár 630 feletti is,AMD-ben pedig a 67xx felettieket nézd, memóriával ne foglalkozz 5000-ért 4 giga bárhol a piacon, a winyó még mennyire fontos neked, de én azt mondom hogy aki nem fér el egy 320-ason az tanuljon meg szemetet válogatni.


A lényeg hogy ne hamarkodd el a döntést, én 2 hónapig böngésztem a netet és jártam a piacot, szerintem megérte.


A jó márkák számomra: Acer a legolcsóbb, Dell és a lenovo, az Asus nagyon jó de ezért fizetsz is rendesen csak a márkáért, meg majd ha tönkre megy valami akkor jó drága is lesz.

Köztudottan a Sony és a Samsung az isten, de túl drága szerintem. Én Hp, toshiba és egyéb márkát már nem néznék a helyedbe.

2012. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és az uccsó amit találtál, szerintem elég korrekt!
2012. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
# 6/7 Nem akarok vitatkozni, de nem értek egyet veled. Szerintem a Sony az erősen túlárazott hulladék kategória. A Dell Inspironok szintén nem a legjobb minőségűek. Az ACER nem a legmegbízhatóbb gyártó ráadásul az 1év garancia nevetséges. Nem hiába olyan olcsó. A régebbi ACER gépek pedig szinte legendásan hulladékok voltak. A legrosszabb márka volt anno a Fujitsu Siemens után. Az hogy egy két modell sokáig húzta attól még nem jó minőségű. Az új ACER laptopok elvileg már sokkal jobbak, mint a régiek, de még mindig nem az igazi és egy kicsit túl is vannak árazva. Az ASUS nem nagy szám, de szerintem egyáltalán nincs túlárazva és legalább nem 1év garanciát vállalnak. A HP Pavilionok tényleg selejtek, de a Probookok nagyon jók. A Toshiba pedig sokkal megbízhatóbb, mint az ACER sőt egyáltalán nem rossz gyártó. A Lenovoban egyet értünk. Az tényleg megbízható gépeket gyárt. A Samsungok egy kicsit drágák, de legalább jók is. Az új Fujitsu gépek szintén nagyon jók.
2012. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ezek után válasszon a srác! :D
2012. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, végül egy fujitsura esett a választás, ami tökéletesen kielégíti az igényeimet vele kapcsolatban :D
2012. szept. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!