Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Toshiba laptopok közül milyet...

Toshiba laptopok közül milyet érdemes venni, ami 100 ezer körül vagy az alatt van és sokáig, több évig bírja?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnék venni és azt hallottam a toshiba jó, de mivel nagyon drágák, olyat akarok venni, ami nem romlik el egy hónap alatt... Illetve elmondanátok mik a legfontosabb dolgok, tulajdonságok amiket figyelembe kell venni egy laptopvételnél? Abszolút nem értek hozzá. Minden válaszért köszi:)

2012. szept. 5. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ragaszkodnod a Toshiba laptopokhoz, bár szerintem is jó márka, de jó a Dell, Asus, Lenovo is többek között, meg mindegyiknek vannak masszívabb és kevésbé masszív modellei. Nyilván 100 ezer körül nem a csúcskategóriára számíthatsz ezen a téren sem.


Ebben az árkategóriában azért találsz bőven 15,6 colos kijelzős laptopokat, azért kérdés az is, mire szeretnéd használni, hol szeretnéd használni (csak asztalon, vonaton ülve, stb.).


Toshiba amúgy nem drága, pl. ez valószínűleg megfelelne neked (ha árgépen rákeresel esetleg olcsóbban is megtalálod máshol):


[link]

2012. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a belépő kategóriában azt rühellem a Toshiba-ban, hogy 2 db. USB-vel szúrják ki a szemed.
2012. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlanám: Toshiba 15.6" HD LED Satellite C660-2CG

4 GB RAM és 640 GB merevlemez

A lányomnak ilyet vettem karácsonyra (akkor 104 ezer Ft volt a legolcsóbb ajánlat), 64 bites Win 7-et telepítettem rá, azóta is probléma mentesen üzemel.

2012. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, a linket lefelejtettem:

[link]

2012. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ha nem ragaszkodsz a Toshiba gépekhez, akkor még ezeket ajánlom.


[link]


[link]


[link]


Ez az árához képest elég erős gép és 3év garanciát adnak rá.


[link]

2012. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként a windows 7 telepítése mennyibe került kb? Gondolom telepítő cd kellett hozzá, ugye?
2012. szept. 6. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyiba került, amennyi áramot a gépem felhasznált addig, amíg letöltöttem egy torrent oldalról.
2012. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!