Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jók az Asus laptopok? Érdemes...

Jók az Asus laptopok? Érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
Milyet ajánlanál 120-130e körül?
2011. okt. 7. 21:38
 1/7 zsomkovacs ***** válasza:

Asus laptopok nagyon jók, csak kicsit drágák. Lehet, hogy ebben az árszegmensben pont nem Asus-t érdemes venni. A következő gép munkára, netezni, filmet nézni jó, játszani kevés lesz:

[link]

2011. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

jók persze csak felment midnenek az ára:(

amit találsz azt tudsz venni enyiért

10-20 ezret hozá tennél akkor már türhetö laptop lene

2011. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Melyek azok a típusok akkor amelyeket lehetne olcsóbban kapni? (acer, toshiba..?) Nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz örülnék ha valaki tudna nekem ebben segíteni.

Jó lenne ha mennének rajta 10 11 es játékok mondjuk és tanulásra és netre is okés legyen.:)

(pl 3gb ram, 2.1 es proci..) vagy melyek azok a dolgok amik alatt már nem igazán érdemes nézelődni?

2011. okt. 9. 13:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki tudna még egy-két linket dobni akár annak nagyon örülnék.:)
2011. okt. 9. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot amire csak 1-2 év garit adnak. A 3 év garis laptop a legjobb választás.Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom. Csak egy jó tanács.
2011. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én egy éve vettem egy ASUS-t, életem első laposa. Sokat vacilláltam mi legyen mert nekem sem volt fogalmam milyet érdemes menyniért honnan. Aztán elmélyültem a témában és az ár érték megbízhatóság arányában legjobb választásnak az ASUS tűnt és meg vettem. Akkor vt ez 156 ezer ft, megy rajta szépen minden játék úgyhogy úgy érzem jól választottam. www.aqua.hu
2011. okt. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 plasztik@ä válasza:
én nekem most is asus laptopom van és amikor vettem (ujonnan) 3 hét mulva vinyó hibás lett visszaküldtem és a szervizbe használt vinyót raktak bele telefonon felhivtam öket és mondtam hogy uj kell bele visszaküldtem-hazajött azóta müködik hibátlanul. de lényeg a lényeg jó gépek csak a jol használható gép 150 felett van..
2015. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!