Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert indul ujra a gepem?

Miert indul ujra a gepem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma elinditottam a gepem es lefagyott. Ujrainditottam, de csak a betolto kepig jut el es ujraindul magatol:s a felhasznalokig se tolt be. Kerem ha valaki tud segitsen,mert nagyon fontos lenne! (az ekezetert bocsanat, telefonrol vagyok)
2012. aug. 25. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán fájlrendszerhiba, talán nem. A windows telepítőlemezről bootolj be, és helyreállító konzolból végezz lemezellenőrzést.
2012. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt,de nem nagyon ertek az ilyen dolgokhoz:s
2012. aug. 25. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne akkor egy kicsit hozzáértő segítségét kérni. Mindenkinek van egy kocka ismerőse, nem?
2012. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 waland ***** válasza:

windows cd, elindul a telepítő, kiválasztod a javítást, megkérdi hogy melyik win telepítésbe akarsz belépni: 1 majd <enter>, kérdezi a rendszergazda jelszavát, írd be

majd C: <enter> chkdsk /r <enter>

ha talál hibákat, megpróbálja kijavítani őket. Írd majd be, segített-e. Ha nem, kitalálunk mást.

2012. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!