Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul magától újra a gépem?

Miért indul magától újra a gépem?

Figyelt kérdés

Fel szoktam venni a bulikat (laptopra megy a keverőről a hang) és szinte minden egyes alkalommal a buli végére a laptop felnyitása után jelszót kér, és ha bejelentkezek, minden be van zárva, szóval újraindult. És ilyenkor kb. 4-5órát vesz csak fel (6-7 helyett). Szóval nincs bekapcsolva h automatikus kikapcsolás x idő után, vagy képernyőlehajtásakor, mert akkor nem venne fel 10 percet se, meg ugye nem kikapcsolva találom a gépet, hanem újraindulva.

Először azt hittem, valami frissítés akart lenni, de hát az eddig mindig megkérdezte h újra akarom-e indítani.



2012. aug. 23. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy újraindult. Csak "Ébredéskor jelszó kérése: Kötelező". Ez idáig kell is, mert manuálisan is alvóba rakható.


Készenléti állapot / Alvó mód nincs bekapcsolva?

Vezérlőpult / Energiagazdálkodás. Én Soha-ra raktam azt kész :D


Ha igen, akkor - ha a hibernálás engydélyezve van - alapból valami 360 percet szokott berakni, hogy lehibernálja. Vezérlőpult / Energiagazdálkodás / Speciális / Hibernálás.


Am a felvevő progiban nincs ilyen beállítás, hogy "Prevent sleep while recording" vagy valami hasonló?


Engem is idegesített anno hogy letöltés / egyebek közben

2012. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hibernálás, alvó mód, merevlemez kikapcsolása mind ki van kapcsolva.

virtual dj felvevőjét használom, mert az ha kikapcsol a gép, nem veszik el mint pl a sound forgenál.

meg aimp recordert is használok, biztos ami biztos alapon. egyikben sem találtam ilyet, hogy kikapcsolás...

(a jelszókérést azért írtam oda, mert ha lecsukom, és később felnyitom akkor nem kér jelszót, csak kikapcsolás után)

2012. aug. 24. 14:13
 3/3 A kérdező kommentje:

"felnyitása után jelszót kér, és ha bejelentkezek, minden be van zárva, szóval újraindult."

tuti hogy újraindult, mivel ha nem, akkor meglennének még nyitva a programok

2012. aug. 24. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!