Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CPU 50%on akár már egy egér...

Befersen kérdése:

CPU 50%on akár már egy egér mozdítástól vagy egy alkalmazástól már 100%, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Vettem egy teljesen új alaplapot ( MSI G41M-P26 alaplap) és a régi processzoromat raktam bele (Intel Pentium D 3.2Ghz), eddig semmi baja nem volt a régi alaplappal, most pedig a CPU használat ingadozik, megmozdítom az egeret már akkor is felmegy 50%ra ha elindítok egy programot vagy alkalmazást akkor már 100% a Cpu használat. Mi lehet a hiba?

A windows 7 most lett telepítve tehát vírus az kizárt.



2012. aug. 22. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
nézd meg hogy a feladat kezelőben mi használ olyan sokat...
2012. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ja és menny rá a folyamatoknál a bal alsó sarokban lévő "összes felhasználó" cuccra (nekem angol win van)

és nézd meg mi használja ennyire

2012. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát mindig amit használok illetve elindítok egy programot az használja ki , illetve mikor akár az egeret mozgatom akkor a system szokott.
2012. aug. 22. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami konkrétabbat...
2012. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A system idle process??
2012. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
így néz ki [link]
2012. aug. 23. 06:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!