Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép össze rakása?...

Számítógép össze rakása? Milyen dolgok szükségesek?

Figyelt kérdés

Szóval már elég régi a gépem és elég gyatra is már sokan mondták mért nem rakatok össze egy jobb gépet mért nem veszek bele jobb cuccokat.. és méghozzá használtan olcsóbban meg is tudnám valósítani...


de sajnos én meg nem nagyon értek ehhez azt meg nem akarom hogy a számítógép szerelő is át rázzon valamivel hogy valamit olcsóbban is meg lehetett volna venni az meg megvette drágábban...


alaplap, processzor, videó kártya, memória(RAM)


mit kell ezekről tudni? ha megveszem magamnak ezekből azokat amik kellenének én saját magam is össze tudnám rakni?


pl összerakom és zsupsz már nyomattathatóm is? vagy valami telepítéseket el kéne végezni?


sajnos semmit se tudok erröl pl haverom ajánlott egy 512-es vidikártyát DDR3-as és nem tudom hogy az nekem jo lenne vagy sem


tökre tanácstalan vagyok...



2012. júl. 8. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire akarod használni?

Mennyi pénzed van az egész gépre?

2012. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első és legfontosabb mennyit szánsz rá és van-e valami a régi gépedből ami még hasznositható vagy eladható és többlet pénzforrás..
2012. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha egyáltalán nem értesz hozzá vidd inkább számítógépes szakboltba, a hiedelmekkel ellentétben a legtöbb helyen nem akarnak átvágni, és szintén a legtöbb helyen ha náluk veszed az alkatrészt, ingyen beszerelik a gépedbe.


Manapság alap egy i3-i5 proci, az alaplap legalább 8 GB-ig bővíthető legyen, Kezdésnek legalább 4 GB memória, a videokártya meg attól függ mire akarod használni. Ha játékra, akkor 30-35 ezer Forintért kapsz megfelelőt, ne hagyd hogy rábeszéljenek egy 60.000 Forintos kártyára.

2012. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

30 ezer Ft-om lenne rá de legjobb lenne 25-böl kihozni én igazából nem kimondottan játékokra szeretném használni de azt is szeretném ha jól menne rajta ilyen komolyabbakk és maga a gép is jó gyors legyen, internetezéskor se hátráltasson sokszor nézek filmeket, és töltögetek le

windows 7-et akarok rá ugy tudom az maga 1 GB ramot vesz igénybe szoval igen legalább 4 Gb ram... huh hát a végén lehet számittógép szerelő lessz...

2012. júl. 8. 21:28
 5/5 anonim válasza:
30 ezerböl nem jön ki 4-giga ramos gép mert másra is kell hagyni ugy ,hogy ajánlom a 3-gigát
2012. júl. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!