Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik egeret válasszam?

Melyik egeret válasszam?

Figyelt kérdés

Két egeret néztem ki magamnak a Steelseries Kinzu v2-t és a logitech g400-at.

Nem tudom melyik lenne a jobb.

A kinzu nekem nagyon bejön mivel letisztult a formája kézbe illő, gyorsan lehet vele kattintgatni stb.. De ugyanakkor mindenki a G400-at ajánlja. Főleg játékokhoz kellene. Laptophoz is használnám szóval nem tudom mekkora a g400. Nem túl nehéz és nagy a g400? Könnyű használni? stb..



2012. aug. 20. 18:50
 1/3 anonim válasza:
Én a Steelseries Kinzu v2-t venném. Ha hallottál a Steelseries Kinzu-ról, ami elég régi egér, már nem is nagyon látok webshop-on, de egy éve volt 9 ezer Ft. a világ legjobb egérének tartják sokan a Counter Strike világában, a v2 már csak jobb lehet szerintem. :D
2012. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van van webshopban is sok helyen lehet még kapni. De ugye a call of duty világában is tud alkotni az egér nem csak csben?
2012. aug. 22. 14:35
 3/3 anonim válasza:
szerintem jó választás lenne. alapból gamer egér.. :D
2012. aug. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!