Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudnék laptopot keresni?

Hol tudnék laptopot keresni?

Figyelt kérdés

Mostanában szeretnék laptopot venni és elkezdtem keresgélni de nem találom sehol leírva az üzemidőt a specifikációknál mindenhol csak aksiról írnak:S

maximum 130000-at szánnék a laptoppra.


2012. aug. 18. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert az üzemidő rengeteg dologtól függ, ilyen összehasonlításokat nem nagyon fogsz találni, maximum 1-1 tesztben.
2012. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem.

[link]

erről mi a véleményetek?

főiskolára lenne meg pár régebbi játékhoz.

2012. aug. 18. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló jól mondja, kevés olyan hely van ahol leírják az üzemidejét, vagy ha le is írják azt azért nem lehet 100%-ra venni hogy akkor annyi is lesz. :)

+ ha mondjuk úgy keresel laptopot hogy megvan az a bolt ahol venni szeretnéd, és kinéztél egy jó laptopot, de kevés adat van róla leírva akkor a laptop nevére keress rá :) és általába a márka oldalán elég részletes leírások vannak :)

2012. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tűnik rossznak. Régen a Fujitsu Siemensek szarok voltak, de állítólag amióta csak Fujitsu van azóta emészthetőek a gépeik.

A processzora nem egy csúcs, de az árából ítélve más árkategóriákban gondolkodunk.


A bolttól meg ne félj, én az Ő másik cégüktől (Rbnet) vettem a dellemet. Csak náluk volt már kapható emberi áron az a modell, kicsit tartottam is tőlük, de nagyon korrektek voltak.

2012. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

milyen dell gépet vettél ha szabd érdeklődnöm?

hát maximum ilyen fősulis játékokat akarok rajta futtatni mint a cs meg a cod nem a legujjab játékokat.

2012. aug. 18. 18:14
 6/6 A kérdező kommentje:
másik gép amit kinéztem az az euronicsba van hp pavilion g6 2013-mas
2012. aug. 18. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!