Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik laptopot...

Szerintetek melyik laptopot érdemesebb megvenni a kettő közül? (többi lent)

Figyelt kérdés
két notebook/netbook közül nem tudok dönteni. Az egyik Asus r11cx-blk001w ez a netbook arra megfelelne amire nekem kell. 69990 Ft de viszont nincs benne dvd író és oprendszer nélküli. a másik Asus x55u-sx007v ez a normál méretű 15.6"os kijelzőjű. ezen sincs op rendszer de ebben van dvd író szóval oprendszert tudnék már rá tenni nem kéne külső dvd írót vennem. ez 89990 Ft szóval egy 20assal több. Vélemény? Szerintetek melyiket érdemesebb?
2012. aug. 16. 15:46
 1/8 A kérdező kommentje:
meg a netbook a paraméterei alapján jobbnak tűnik, de nem nagyon értek hozzá ezért is írtam ki a kérdést.meg attól tartok, hogy nem fogja felismerni a külső dvd meghajtót és nem tudom majd feltelepíteni.
2012. aug. 16. 15:52
 2/8 anonim ***** válasza:

Én az olcsóbbat venném. Ha az is jó arra amire neked kell akkor a másik csak pénzkidobás sztem.


Nem kell külső írót/olvasót venned, telepíthetsz pendrájvról is, vagy egyik haverod asztali gepéből kiveszitek fél órára az olvasót és rádugod usb-n keresztül a laptopra.


Mondjuk mindkét esetben feltétel hogy a lapos tud bootolni usb-ről.

2012. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha erre az ASUS laptopra gondolsz, akkor ne vedd meg. Az AMD C60 processzor nagyon gyenge. 90ezerért vehetsz Celerob B800 procis gépet ami azért több, mint kétszer erősebb annál.


Erre gondoltál? Ezt inkább ne.


[link]


Én inkább ezt ajánlom.


[link]


Ha pedig mindenképp ASUS-t szeretnél, akkor inkább ezt.


[link]


Esetleg ezt, bár az ACER nem a legmegbízhatóbb gyártó.


[link]

2012. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam. szerintem is elég gyenge. netbookról mit gondolsz?megéri? szerintem az korrekt 70ért.ez a kettő közül kellene döntenem mert Auchanból szeretném kihozni hitelre. nem szeretnék mindenképp asust de már csak ilyenek vannak hogy acer hp és mind 1 év garis. sőt még ha megadnák az áruhitelt kérek még rá +1 év auchan garanciát. Szerintem a netbookot fogom megvenni de azért kíváncsi lennék a véleményedre. Köszi a választ!
2012. aug. 16. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Az ACER-t én sem ajánlom. Nem igazán megbízható és az egy év garancia nagyon kevés. Hát ha nincsenek nagy igényeid és nem zavar a nagyon kis kijelző, akkor elég lehet a netbook is főleg ha második gépnek szánod. Bár szerintem jobban járnál mégiscsak egy normál méretű notebookal. Azt kényelmesebb használni, ha nem akarod gyakran hordozni. Ha egy kicsit többet rá tudsz szánni, akkor én ezeket ajánlanám. A HP Pavilionokat nem tartom túl jónak, de az ACER-nél jobbak és 2 év garanciát adnak. A Samsung volna jó választás, de az "sokkal" drágább. A GT520MX videokártya már játékokhoz is jó. Neked az olcsóbbik Samsung is jó volna. Az is sokkal erősebb, mint az AMD C60 vagy az ATOM procis netbook.


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

második vagyok


Most nem azért, de a kérdező a kérdésben világosan megmondta hogy arra amire neki kell elég/jó a netbook is...

2012. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aha Most nem azért nagyokos, de azt is írta, hogy nem ért hozzá és nem ártana neki a dvd író. Ezért ajánlottam inkább a normál méretű notebookot. Ülj le inkább a hátadra..
2012. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
79.990 Ft-ért ezt vettem meg:Packard bell F5211-BZ-231HG.Köszi még1x a segítséget mindkettőtöknek!
2012. aug. 19. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!