Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elszállt a nagyobbik gépem és...

Orfeus kérdése:

Elszállt a nagyobbik gépem és a másikba tettem a winchesterét, de nem engedi megnyitni a fő mappát amibe a letöltések stb. vannak. Mit tegyek? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Tehát a nagyobbik gépem elszállt, bekapcsoltam visszaszámolt és kikapcsolt, nem tudtam mit csináljak, tehát beizzítottam a régebbi gépem. Betettem a nagy gép vinyóját is a gépbe, így 2 winchester van benne. Amikor bekapcsoltam felismerte a másik vinyót egy D meghajtó formájába, tehát nem volt gond. Amikor rámentem menyitotta, kiadta a mappákat, azon belül van egy amit nem nyit meg. Ha rámegyek azt mutatja hogy üres mappa, de mégis abba van minden cuccom, és nem engedi megnyitni, azt írja hogy: Hozzáférés megtagadva. A másik gép felhasználói fiókja jelszóval volt védve, lehet ez a gond? ha igen mit csináljak?


Próbáltam sok féle képpen megnyitni de nem sikerül, nem vagyok egy nagy számítógép guru, lehet hogy egyszerű valamit felül kell írni vagy valami de én nem tudom, ebben kellene egy kis help! Ne hülyeségeket írjatok fontos dolgok vannak rajta! (Nem a WOW :D)



2012. aug. 15. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Csináld azt, amit itt írtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Persze a törlés kivételével.

2012. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de nekem nincs biztonság :S


Jobb klikk -> Tulajdonságok azon belül van (Általános, Testreszabás, Megosztás) tehát biztonság nincs :S

2012. aug. 15. 16:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah, amúgy natúr XP sp3-van rajta!
2012. aug. 15. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!