Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP Pavilion g6-1104sh notebook...

HP Pavilion g6-1104sh notebookomnak hogyan tudom leformatálni a winchesterét?

Figyelt kérdés
Van egy HP Pavilion g6-1104sh notebook-om. 32 bites win7-et tettem rá, mivel az volt csak kéznél, most sikerült szereznem egy 64 biteset(mivel csak akkor lesz elérhető mind a 4 gb memória), de nem tudom sajna leformatálni a vinyót.
2011. okt. 21. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod? Ebből nagyon sokat megtudtunk ám...


Bárhogy is, írd lemezre a Windowst, indítsd újra a gépet és lépj be a BIOS-ba. (kiírja a gép, melyik billentyűvel)


Itt a boot sorrendnél tedd a lista elejére a DVD írót, legyen bent a lemez, mentsd el a BIOS beállításait és indítsd újra a gépet. A következő indításnál DVD-ről fog indulni a gép és telepítheted is szépen. Formázni is tudod majd. (elvileg, kivéve ha kell sata illesztőprogram neki)

Ha Windows alól akartad formázni a C:\ meghajtót, természetes, hogy nem sikerült. Ez pont olyan, mint ha magad alatt vágtad volna le a függőhidat. :)


Ha DVD-ről feltelepült a rendszer, kiveheted a DVD-t és visszaállíthatod a BOOT sorrendet, hogy a merevlemez legyen az első.

2011. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Így szoktam mindig az eddigi gépeimnél csinálni, ahogy te leírtad! Csak most az a bibi, hogy nem tudok belépni valami oknál fogva a biosba, avval a billentyű megnyomásával, amivel csütörtökön felraktam a 32 bites win7-et!:S
2011. okt. 22. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!