Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Merevlemez hiba. Mennyi időt...

Merevlemez hiba. Mennyi időt bírhat még ki kb?

Figyelt kérdés

A merevlemez 399 alkalommal vizsgált meg gyanús adatszektorokat. A vizsgált terület hibátlannak minősült.

A lemez felületén található 2 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).

21859 hiba fordult elő adatátvitel során. Ezt okozhatja az eszköz hibája vagy nem megfelelő adat/tápkábel. Javasolt a kábelek ellenőrzése és cseréje ha lehetséges.

Ezen a ponton a merevlemez garanciális cseréje még nem lehetséges, csak ha a kondíció tovább csökken.

Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat.

Ezt írja a hard disk sentinel.

Már 3-szor lement 0%-ra de a merevlemez hibaellenörző futtatásával mindig visszatért 55%-ra. Mennyi lehet még vissza szegénynek, illetve nem lehet valamivel meghosszabbítani az élettartamát? Ha rossz akkor rossz?


2012. aug. 4. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A fontos adatokat gondolom (remélem) kiírtad dvdre vagy megmentetted máshogy. Ezt már a Jóisten sem tudja meghosszabbítani.
2012. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hosszabbítható az élettartama. De ennyi olvasási hiba esetén talán tényleg érdemes kábelt cserélni, mert lehet, hogy az a gond. 21.000 hiba az baromi sok. 2 gyenge szektor meg nem a világ vége. Felhasznál kettőt a tartalékból és annyi. Ha ez nőne akkor van a gond...
2012. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam kábelt cserélni de semmi. A tápból ami megy kábelt azt nem tudom ugye de a sata kábelt kicseréltem semmi. Kíbír ez még 1 hónapot?
2012. aug. 5. 08:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudja neked megmondani...
2012. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!