Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A játékoknál nem jó a hang, ugyanis csak egyes hangeffekteket ad ki, nem annyit, amennyit kellene. PL: Autós játéknál csak az autó motorjának hangja hallatszik, a zene már nem. Vagy: COD-ban a beszéd sem hallatszik, csak a lövés, semmi más, pedig megnéztem mindkét játékban, hogy nem-e halkultak le egyes hangoknak az effektjei, de nem. Ezenkívül, még a windows hangeffektjeit sem adja ki)üdvözlőképernyőnél, lomtár kiürítésnél stb.) Valami ötletet ha adnátok, nagyon megköszönném!

2012. júl. 28. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újratelepíteni a hangkártya driveredet.
2012. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MaXXeGee ***** válasza:

Szerintem, csatlakoztatási probléma. Milyen hangszóró rendszered van?

Nekem, kicsit úgy tűnik a dolog, mint ha a line out kimenet helyett a rear speakerbe lenen csatlakoztatva a hangszóród... ezért csak a "háttérhangokat" hallod

2012. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!