Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lassúlhatott le ennyire...

Mitől lassúlhatott le ennyire a gépem?

Figyelt kérdés

kb 1 hete tapasztaltam azt, hogy nagyon lelassült a gépem.

Töröltem a böngészési és mindenféle előzményeket is pedig, de nem sokat javított rajta. Mit gondoltok jólenne formatáljam? Önmagában a gépem nem egy szarság. AMD Atholon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2.01 Ghz,

4,oo Gb RAM

Mit gondoltok mitől lehetett ennyire csiga?


2012. júl. 21. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Vírusírtás kell. Szerintem rakd újra.
2012. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1. start menü - írd be a keresőbe: msconfig - indítsd el.

2. kattints az induló/startup programok fülre

3. látni fogsz itt egy jó hosszú sort, ezek a programok mind elindulnak amikor a windows betölt. Vedd ki a pipát az összesből, csak a tűzfalnál hagyd bent, ha van egyáltalán külső tűzfalad.

4. Töltsd le a CCleaner programot (google-be beírod és kb ezer helyről letöltheted.

5. telepítsd fel, indítsd el!

6. végezd el a tisztító és rendszerleíró tisztítást, a program ablakának a bal felső sarkában látható egymás alatt ez a két lehetőség.

7. Indítsd újra a géped!

8. Ezeket már több gépen is kipróbáltam, az összes gép gyorsabb lett tőle, majdnem akkora hatása van mint egy újratelepítésnek, ha ettől nem gyorsul fel a géped akkor muszáj az egészet újratelepíteni!

2012. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az egész művelet kb 10 perc, majd írd le, hogy mit alkottál!
2012. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van vírusírtóm, szóval nem hiszem , hogy a vírusok miatt lenne...

2. nak köszi a tippet, kifogom próbálni.

2012. júl. 21. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!