Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lassulhatott be a...

Mitől lassulhatott be a gépem? O. o

Figyelt kérdés

Újrahúztam az xp-m, és most mintha lassab lenne a gépem... pl: CS Source... szaggat...vagyis annyira hogy élvezetlen a játék...nem úgy szaggat hogy dobál csak 0.5 mp-múlva reagál a lövésre..hiába kattintok , nem rögtön hanem kb 0.5 mp-múlva reagál a kattintásra...meg megyek és ..na lassú, és meg még ott a WoW ... 15-fps... szaggat mint állat :S... grafika csökkentés lehetetlen mind2 játéknál mert élvezhetetlenné teszi a gamet..

Valami amit tehetek hogy gyorsabb legyen a gépem..? olyan gyors mint régen? :S

(Windows XP professional 2002-es verzió, sp3,

AMD Athlon(tm) 64x2 Dual Core processor , 2.41 GHz ,2gb ram (de ebből vmiért csak 1.87-et jelez -.-" pedig eddig újratelepítés előtt mindíg normálisan 2gb-ot mutatott :S)


Ha valaki tud helpelni, megköszönném...ha valami adatot kihagytam akkor csak írjatok és leírom, nem kell a lenéző, és bunkó kommentekre pazarolnotok karaktereiteket, és időtöket.

thx


2010. jún. 20. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Vírus.
2010. jún. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
futtattam vírusírtót.. 3x és semmi... (legújabb avast.. ha jól sejtem jöttök most avval h NOD32-t vagy AVG-t töltsek mer ez szar... lol)
2010. jún. 21. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen de az a nyár miatt volt levettem az oldalát és megszünt a gond probáld meg hátha pont nyár első napján raktad újra:P
2010. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
habár most nézem 2gb ram bol 1,87 integráld videokártyás? driverek fentvannak?
2010. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem integrált, és fentvan a vidkártyám drivere, de am csak úgy müxik a vidkártyám , ha a vga kivezetés be van dugva az integrált vidkártyába,, és a rendes vidkártyába meg a másik nem tom melyik xD ilyen hoszabb fehér színű van benn.
2010. jún. 24. 00:41
 6/9 anonim ***** válasza:
ha az integráltba van dugva akkor nem a rendeset használja hanem az integráltat ha monitor abba van dugva akkor az megy de légyszi mond meg mit ír most ki a géped a kártyára(asztal jobbklik tualajdonságok beállítások speciális adapter)és ami ott van azt nézd meg vagyis írd le és majd akkor megmondom mien kártya az
2010. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
attól h. meleg van nem fog 2GB helyett 1,87-et írni
2010. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Adaptertípus

NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430


Adaoterinformáció

Proc. Típusa: Geforce 6150SE nForce 430

DAC típusa: Integrated RAMDAC

Memória mérete: 512 MB

Adapter neve: Geforce 6150SE nForce 430

BIOS Információja: Version 5.61.32.22.03

2010. júl. 8. 23:24
 9/9 anonim ***** válasza:
igen bizony az az integrált kártya! nekem is ien van de szerencsére van benne egy normális(4830) sőt még azt is sejtem h. neked is egy gigabyte m61pme-s2 mATX deszkád van. sztem nem a rendes kártyába dugtad a monitort. Dugd a kártyába és majd akkor elvileg kell adnia képet és a gyártó hivatalos oldaláról le tudod tölteni hozzá a drivert. a romod is "vissza fog jönni" azér ír 1,87-et mer azt a picit az integrált vga veszi el.
2010. júl. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!