Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vásároljak?

Ursula91 kérdése:

Milyen laptopot vásároljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy, milyen laptopot vásároljak. A rászánt keret úgy 150 illetve 160 ezer köré van kalkulálva.

Körülnéztem már a netten de nem tudok dönteni. Mindenképp 15,6 colost vásárolnék.

Netezésre, film nézésre, tanulásra használnám. Játékokra nem nagyon, max. netesre.

Amit idáig nézetem és tetszett a Samsung series 3 NP300E5A-t fehérbe Intel core i3 processzorral. Igaz a hűtése nem a legjobb ami hosszútávon problémás lehet.

Általában HP-k nem nagyon jönnek be külcsínre. Nem nem kell egy ultra csicsa gép de egy kis változatosságnak örülnék színben vagy formában. A válaszokat előre is köszönöm.



2012. júl. 20. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez jó választás lenne. Van benne egy HD7670M VGA, amivel ezen a 1366x768-as felbontáson egész sok játék elmenne, egész jól is.

Ha nem használnád játékra, szerintem akkor is megérné ennyiért.

2012. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az acer Olmpic seriája elég szép és erős gepekkel jöttek ki..

[link]

az előbb ajánlott toshiba is jó vétel itt olcsóbban:

[link]


vagy itt egy ASUS : [link]


még kb 10 ezerrel drágábban már i5-s procit is kapsz de fontosabb hogy jó vga chip legyen a gépen elég ram és hdd.

az ACER, DELL, Toshiba, ASUS gyártók között nem túl nagy a szórás árban.

2012. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek az ötleteket . Az Acer Olympic kimondottan tetszik külcsínre mint belbecsre, de meg gondolandó a Asus is.

Amire Én használnám i5-ös processzor kihasználatlan lenne igazából.

Még egyszer köszönöm.

2012. júl. 22. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!