Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vasaroljak?

Milyen laptopot vasaroljak?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem tudni, h milyet erdemes, h minosegileg is es maskent is megfeleljen. konkretabban otthoni es sulizashoz kellene. Tudtok segiteni?
2010. jún. 24. 15:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Konkret tulajdonsagokra lennek kivancsi.elore is koszi a segitseget...
2010. jún. 24. 15:55
 2/9 anonim ***** válasza:

mire használnád? mert az, hogy "otthoni" nem sokat árul el.

megbízhatóságban a még annyira nem elszállt árú Dell-t ajánlom, ha kicsit több pénzed van akkor Sony, ha mégtöbb akkor az Apple gépeit nézd meg.

2010. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

én is hasonló gondban voltam, és nekem az ASUS gépeket javasolták...meg még a Dell-t de ez utóbbi magasabb árkategóriás kicsivel...az asust választottam...nem csalódtam.


fontos szerintem a 2GB mem, akkor kb 250 RAM, és persze jó akksi...meg kényelmi funkciók: Wifi, DVD író, kártyaolvasó, és minél több USB csatl.

jó vásárlást, és még egy tanács: bátran hagyatkozz a szakemberre, a jól értesült eladóra.

18/l

2010. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Asus is nagyon jó!
2010. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha netre kell, jó olcsón tudok ajánlani! A Fujitsu siemens sokak szerint, egy kalap sz@ar. De nem. A C szériások szupperek! Én netre vettem egy Fujitsu siemens c1110-es. Nagyon jó. 40 ért megveszed, utánna 20-ért ram, 10-ért kitisztítják, utánna mint az új, és netre nagyon jó. Az akksi 3 órát bírja ha jó, ha tönkre van menve, akk csak fél, órát. Ha kell, 70-ért eladhatom. Még fél év garancia is van rá.
2010. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

koszi, de inkabb ujat szeretnek... :))))))


en Hp-re gondoltam, mi a velemenyetek rola?

2010. jún. 24. 20:36
 8/9 anonim ***** válasza:
HP.. én nekem 4 éve HP lap top van,sose volt semmi baja,ismerőseim körébe se. Veszek újat az is HP lesz.. :)
2010. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a hpt nem igazán ismerem, de habár fujitsu nem kell, amit ajánlottam, akkor ajánlok mást. Abból amit írtál, én arra következtetek, hogy nem játékra kell a laptop. És hát megfordult a fejemben, hogy vehetsz egy mini laptopot. Mostanság vett az apám egy szuper mini laptopot. Acer. Használtnak számították neki, mert kiállítási tárgy volt, de az még hivatalosan nem lehet sajnos kapni. Pedig nagyon sokat tud: 2 gb ram, 512 vidi, 1,66 dual core, led panel, 6 cellás akku, sok mód, win 7 home premiummal. A típusszámáról nem lehet tudni semmit, mert nincs is ezen rajta, mert mint már említettem, úgymond prototípus. Kb 3 hete vette, és azt mondták neki, hogy a piacokra sajnos csak 4 hónap múlva kerülhet :(. Szerintem neked nincs ekkora türelmed, de ha mégis, akk megéri. Egyébként apám csak 80 ezerért vette. Amit már hivatalosan venni lehet, az ennek a duplája lessz, 170 ezer. De még ez is megéri sztem.
2010. jún. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!