Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy ki állandóan a...

Miért fagy ki állandóan a gépem, és szürkül el a hátterem?

Figyelt kérdés
Mióta újra lett telepítve a Win xp-ém,néha érdekes dolgokat produkál!Megakadnak a programjaim,és ha gondol egyet beszürkül az egész hátterem,és elvesznek a nevek a programjaim alatt.Chromem -at 2x-er telepítettem újra,és minden megnyitásnál vissza dobja az alapbeállításokat.Fogalmam sincs miért csinálhatja ezeket.Tippek?
2012. júl. 14. 15:15
 1/2 Robcsi14 ***** válasza:

Van antivirusod ?


Ha van és nem fertözött a géped akkor tedd ezt


Az Windows Automatic UPdates - t indytsd el és töltsd le a az összed Updatet amit bead majd telepytsd öket és indytsd ujra a géped ... (ezt lehet hogy töbször fog kelleni végig csinálni mivel mindig leszed valami újat mint pl elöször leszedi a Service Pack 1 et majd 2 majd 3 stb)


Ha ez megvan töltsd le (vagy vásároldmeg) ezt a 2 programot > Registry Mechanic és Tuneup Utilities 2012 (nekem a 2011 van) és futtasd végig őket nekem mindig segít ha ilyen problémákal szembesülök mint te...


Ha nem változik semmi probáld a Xp repair programot SCAN - eld be a géped teljesen makd nyomd meg hogy repair ez minden windows xp őroblémát megoldott nekem


Ha nem jön be 1ik sem akkor probálj egy más WIn xp telepítő CD t mert lehet hogy amit feltettél alapból virusos volt ..


sok sikert

2012. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2012. júl. 14. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!