Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Állandóan kikapcsolt a gépem,...

Állandóan kikapcsolt a gépem, ventilátort cseréltem benne ami a processzornál van, most megy normálisan. Akkor megjavult? Ezenkívül lehetséges az hogy a csere miatt rázzon a gépem hátulja?

Figyelt kérdés
A szerelő akihez vittük az idiota azt mondta hogy a táp a baja, holott a ventilátorral volt a gond.Én kicseréltem magamnak.Így nem lehet baj ugye?Csak azért félek nagyon mert ismerősömnek felrobbant a gépe túlmelegedés miatt..Szóval szerelővel nem tudom megnézetni , mert nem ért hozzá-.- más meg nincs a közelben.köszi előre is
2012. jún. 22. 13:30
 1/6 A kérdező kommentje:
lehet rossz kategóriába írtam ki bocs érte csak siettem
2012. jún. 22. 13:31
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha jobban értesz hozá mint szerelö leirnád tápegységed pontosan?

márka, típus, név, Watt

illetve höfokokat amit csak kiir gép (pl Speccy programban)

proceszor höfokát

videokártya höfokát

alaplap höfokát

merevlemez höfokát

.

akor most procihoz tetél ventit és enyi?

táp nem melegszik megfogtad ott házat?


ráz a táp... á a tápal nincs semi baj (mondod te)

naguon hozáértö lehetsz...

2012. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Megértem hogy nem akarsz 10ezret kõlteni egy új tápra de majd egy új gépre menyt fogsz költeni?

túlmelegedés nem ok nélkül történik hanem nem megfelelö áramelátás miat is vagy nem megfelelö pc ház miat

felrobsni melegedéstöl csak 100éves gép tud mivel maiak (már jó réf óta 8-10éve is) leálnak ha túl melegszenek


szétrobani a roszminöségü táptól szoktak


de hát te jobban értesz hozá... nem kel magyaráznom

2012. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MaXXeGee ***** válasza:
Ha "Ráz a táp" vagyis ha csíp a gépház ahol olyan helyen érsz hozzá ami nincs festve vagy nem műanyag... hát a legtöbb gépházban van "kóboráram" statikusan feltöltődnek ... Tök egyszerű a sztori, nincs földelésed. Egy földelt hosszabbítón, földelt konnektorba, földelt lakáshálózattal nem ráz a gépház.
2012. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

mi a f*sznak jöttök ide okoskodni...1 évet IHT re jártam...nem vagyok okosabb mint egy szerelő, de annál az s*ggfejnél mindenképp, hiszen még hangot sem tudott a gépemre tenni annó...

megmondta ismerősöm hogy ő is így járt a procira tegyek új ventillátort...nem nagy dolog, még egy hülye is ki tudja cserélni..érdekes mióta kicseréltem, normálisan megy, és nem meleg a gépház-.-"

és nem a procinál rázott, hanem hátul ahol be kell dugni a monitort...de már az is megszűnt..szóval feleslegesen tudálékoskodtok....felesleges volt válaszolni ha csak ilyen bunkó emberek járnak ide...ENNYI.pff.

2012. jún. 22. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:

LOL

neked agyi és lelki problémáid vanak

van ilyen itt aligha tudnak lelkileg segíteni rajtad talán még a megfelelö témánál sem.

Tökmindegy mi van a gépedel ne azzal foglalkoz inkább magaddal

légy vidám és könyed mert igy nem lesz jó életed

2012. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!