Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a windows?...

Miért csinálja ezt a windows? Állandóan leáll, ma pl.20 perc alatt már kétszer is.

Figyelt kérdés
Vettem egy új gépet, és mivel abszolút nem értek a számítástechnikához, elvittem egy kereskedésbe, ahol telepítenek is. Ott felrakták rá a windows 7 professionalt, de szerintem trehányul csinálták meg, mert állandóan leáll. Betelefonáltam, és azt mondták, hogy egy ideig még ilyen lesz, aztán majd abbahagyja, de én ezt nem hiszem el. Azóta nem hogy jobb lenne, de még gyakrabban áll le. Felírtam a hibaüzeneteknek a BCkódját, ami volt már 4e, a, 50 meg mindenféle. Azt olvastam a neten, hog ezalapján lehet beazonosítani a hibát. Ti mit gondoltok?

2012. júl. 10. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a tápegységgel van a gond. Nekem is ugyanaz volt kb. egy éve, kicseréltem, nem állt utána le
2012. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!