Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám feltörni?

Hogy tudnám feltörni?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy tudhatnám meg 13 éves testvérem jelszavát egy közöséggi oldalon?Anya mondta hogy meg szeretné nézni az üzenetetit,mert valakivel órákig beszél ha odamegyünk kilép!Az elözményeket kitörli!Köszi aki tus segiteni!
2012. júl. 5. 18:37
 1/4 Gergő321 ***** válasza:
54%
Feltörni nem tudod,csak nagy informatikai tudással. Amikor kimegy vécére Lesd meg :D
2012. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

>mert valakivel órákig beszél ha odamegyünk kilép!


És erre meg akarja sérteni a magánéletét és beleolvasgatni az összes üzenetébe. Add át gratulációmat édesanyádnak. Amúgy keylogger, vagy a legbonyolultabb módszer, menj oda és kérdezd meg tőle.

2012. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja végül is nem tudom te mit szolnál hozzá ha te gyereked csinálná ezt!Arra megyünk a gép felé kilép ha elmegy wc-re ami 2 perc kilép ha egy fél percre megy el akkor is kilép!És hallot anyukám valamit hogy valami idösebb 19 év körüli fiuval császkál!Hát ez nem hozzá való!Ha rákérdezünk bármire nem mondd semmit!Nem tudom hogy te hány éves vagy én 23 de aggódom!

Érdekes hogy még az elözményeket is kitörli mindig!És igy év végén derült ki hogy volt pár igazolatlanja és állitólag azzal a fiuval volt suli helyett!

2012. júl. 5. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Keylogger.

Olyan program ami a háttérben fut és mindent rögzit egy naplóban amit leütnek a billentyűzeten.

Így meg lehet tudni a jelszavát.

2012. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!