Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltörték az iskolámban az...

Danny Boy kérdése:

Feltörték az iskolámban az msn-emet és meg változtatták a jelszavát. Szerencsére tudom melyik gépnél történt az eset. Melyik programmal tudnám én is feltörni hogy újra enyém legyen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 15:30
 1/5 Gishart ***** válasza:
Minek akarod feltörni?:D Mellesleg az új kódhoz egy értesitő e-mailt küldenek nem? Szal azt is feltörték? Egyébként pedig menj az iskola rendszergazdájához, ő tud segíteni, ha lehet.
2011. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak nem jegyeztetted meg a kódot???

Vagy esetleg 3-4 betűs kódot használtál?

Megtanultad a leckét, legközelebb használj erősebb kódot, és ne az iskolába MSN-ezz.

2011. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kritikát kértem hanem segítséget.
2011. márc. 14. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:

jelszó igénylés .


Ha nem kértél regisztrációnál jelszó emlékeztetőt akkor sajna:( ahogyan írták már előttem igy jártál ,én meg hozzá teszem hogy felelőtlenség msn re menni más számítógépen ,vagy bármely közösségi oldalra


el nem hiszed de legtöbb ember majdnem mindenhova ugyan azt a jelszót használja ,és ha van jelszóemlékesztető beálitva akkor ismerösei vagy iskola társai már fel is tudja törni

2011. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rakjál arra a gépre egy keyloggert ahol feltörték és pár nap múlva nézd meg h be jelentkeztek-e az msnedbe.Így meg is tudod nézni a jelszót.(De ez illegális.)
2011. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!