Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy Mmorpg játékba feltörték...

Egy Mmorpg játékba feltörték a jelszavam tudna vlaki segíteni hogy hogy tudnám én is feltörni az átírt jelszavam?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Írj az adminoknak.

Nincs ilyen "ultimate" megoldás, ami mindig mindenhol megy...

2012. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha már itt kérded meg, akkor nincs olyan szakértelmed hogy feltörd. Amúgy megkérdezhetem ez milyen játék, és tört vagy eredeti szerver?


Jelszót nem szoktak csak úgy pikk pakk feltörni, lehet hogy kitalálták, vagy te magad adtad meg a feltörődnek, úgy hogy még csak nem is tudnak róla.

2012. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
maffiozo játék nem adtam meg senkinek és nem ez az első karakterem már amit feltörtek.
2012. jan. 19. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy te akarod másét törni,jelszóemlékeztetőt gondolom nem tudsz kérni mert azt is elfelejtetted/ellopták/elvitték az ufók.
2012. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
normális válaszokat írjál már.. nemvagyok rá kíváncsi ki mit vitt el. az adminoknak hiába írok mert hetente ha 1 szer felnéznek az oldalra és nemválaszolnak semmilyen levélre. ennyit az addmioktól meg hogy írjak rájuk...
2012. jan. 19. 22:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem mondj le róla, az adminok amúgy se nagyon foglalkoznak ilyennel.


Mondjuk ahogy elnéztem az oldalt, full gagyiság az egész, még az a kép fent a kezdőlapon is összelopkodott elemekből áll...

2012. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ma 22:34 egy jelszó visszaszerzésnek az emlékeztető kérés a leghatásosabb módja,nem tudom miért veszed ezt úgy hogy ez egy haszontalan válasz.
2012. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Mert a kérdezö csak ,szórakozik

es jelszó feltörésen kivül a mikulásban is hisz

2012. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!