Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet normálisan...

Miért nem lehet normálisan irni a laptopomon?

Figyelt kérdés

Vettem egy laptopot bolhán és az a baj van vele hogy nm lehet normlisan irni mert sok betü és szám összevissza van. Pl. q betünél qű-t ir 8 asnál van az ö betü a backspace gomal nem töröl hanem 1-esekt ir stb... .Nem hiszem hogy virus mert frissen lett telepitve de már a telepitésnél is csiálta. Ha külön rá dugok egy billenttyűt akkor is ugyan azt csinálja és csak képernyö billentyüvel lehet csak normálisan irni . Esetleg kéne valami program hozzá ? Vagy lehet hog az elözö tulaj bele öntöte a vizet a billenttyűbe és azért lehet ez?

Válaszokat elöre köszönöm.


2012. jún. 19. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a billentyű hibás (mert pl. nyakonöntötték), akkor csinálhat ilyet, de attól még a rádugott USB billencsnek működnie kellene.

Itt valami nagyobb gubanc lesz.

2012. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem akkor csinált ilyet amikor rákapcsoltam egy keyboardot és egyszer pedig win újratelepítés után rossz billentyűkiosztás volt beállítva rajt
2012. jún. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez lehet softveres hiba?
2012. jún. 23. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!