Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MItől lehet az, hogy nem...

MItől lehet az, hogy nem tudok a laptopomon normálisan írni, mert szabályos időközönként (k.1mp) van 1 akadás, és az akkor leütött billentyűzetet nem veszi be?

Figyelt kérdés

írok egy példát úgy, hogy nem korrigálom utólag:


figeljétek eg, hog néhol kmaradnak etűk é tök hüleség lesz z egész szöveg amit rok, é ez nem géelés hiba, mt általában nem szokott ilye probléa lenni, sak kb havonta egysr jelentkezik, aztán elmúlik magtól, dazért öülnék, ha nem történe ilyen, mert ha eetleg vm fontosat is kell ajd írnom rjta akkr a hajam itépem ire kivítom az össes hibmat.


A laptopom Tohiba L500-1XR, hátha ez segít valakinek. Előre is köszi a segítséget.


2010. szept. 4. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Hmm. Nem rossz a laptop, bár nem szeretem a toshibát (benne van a nevében a hiba, meg a tos is... innentől úgy érzem, ha hibás, megtoshatom ^^).

Na akkor kezdjünk a kérdezgetésbe.


1)Milyen operációs rendszered van?

2)Mikor volt utoljára a merevlemez töredezettség mentesítve?

3)Mikor jelentkezett a hiba először, és mikor jelentkezik?

4)Ezen időpont környékén milyen szoftvereket telepítettél?

5)Milyen programok futnak a háttérben?

6)A rendszerleíró adatbázis mikor lett takarítva utoljára?

7)Mikor volt utoljára a víruskereső rendesen rászabadítva a gépedre? (Mély keresés)

8) Ugyan ez spyware keresővel...

Így hajnali kettőkor hirtelen ennyi jutott eszembe... az istenit, tényleg késő van már, most olvasom, hogy havonta kb egyszer jelentkezik. Sebaj, nem gond, ha megválaszolod a felsőbb kérdéseket is, hátha...


Szóval, ha havonta egyszer jelentkezik, akkor valami program turkál :P. Ez lehet, hogy a víruskeresőd, és havonta egyszer átnézi a rendszeredet a háttérben. Hiába a 3gb ram, 5400-as fordulatú vinyó mellett szerintem lehetséges ekkora akadás.


Kis kukacoskodás: A billentyűzetet nem veszi be? Még szerencse :)


Tanulság: rendesen olvassatok el mindent, nehogy későn vegyetek észre valami fontosat ^^.

2010. szept. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Ma már nem áll fel a probléma, de 1 hónap múlva tuti megint gondok lesznek.


1. win7, 64bites

2. nem töredezettség-mentesítettem még, mert múltkor csináltam egy elemzést és azt írta, hogy 0% töredezett.

3. Először azt hiszem olyan augusztus 5-6 körül jelentkezett, másodszor tegnap.

4. Már sajnos nem emlékszem, de szerintem nem telepítettem semmit akkor, mert kórházban voltam aztán csak neteztem, meg msn, ilyesmik.. :D

5. Háát elég sokminden fut, de leállítottam az összes folyamatot amit csak le lehetett és utána is ugyanúgy akadozott.

6. passz :S

7. tegnap délután

8. -||-


Amúgy tényleg durva lenne, ha benyelné a gombokat :D Legközelebb majd jobban fogalmazok. Egyébként én is valami háttérben futó programra gyanakszok, az megmagyarázná a periodikusságot.

2010. szept. 5. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!