Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gépemnek?

Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Az volt, hogy böngésztem a neten és egyszer csak lefagyott és csak a képernyő feléig ment le az egér majd fekete lett a képernyő és újraindult a gép. Majd visszajött és eddig oké minden. Mi lehet a baja a gépemnek? VGA Driver probléma? Vagy más? Előre is kössz!!!

2012. jún. 14. 14:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha letöltöd a legújabbat, feltelepíted és nem jó: Fizikai probléma.. :(
2012. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Na amikor ezt csinálta, akkor a feladatkezelőben bejött vmilyen msi.exe vagy valami ilyesmi, de nem msi kártyám van csak volt lehet, hogy az a baj, hogy 2 driver van fent? Ha igen akkor hogy tudom kitörolni a régit és hogy kell rárakni legfrisebbet? Tudom, hogy a gyártó honlapjárol kell de ha letöltöttem akkor mit kell vele csinálni? Ki kell írni CD-re? Előre is kössz mentek zöldek.
2012. júl. 7. 14:11
 13/16 A kérdező kommentje:
Hömmm? :)
2012. júl. 14. 23:44
 14/16 anonim ***** válasza:
Amikor rámész a telepítöre, van egy olyan, hogy eltávolítás, ha jól tudom
2012. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem találom őket. De egyenlőre még nem jelentkezett megint a probléma, de ennek ellenére szeretmém újra rakni. Win xp 32bit sp3 van fent és a gyári VGA driver meg egy régi(msi). És az nem elég, hogyha csak az msi-t törlöm ki? Nem lehet, hogy az zavarta össze? Mert általában nincs a feladatkezelőben. És amikor ˝baja˝ van a gépnek akkor ott van az msi.exe.
2012. júl. 15. 00:00
 16/16 anonim ***** válasza:
Én újratelepíteném a Windows-t.
2012. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!