Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy XBox...

Létezik olyan, hogy XBox LIVEon én felmegyek és utalással (nem MSponttal) vehtek teljes (nem Arcade) játékokat?

Figyelt kérdés
És akkor letöltöm?És tudok velük játszani?

2012. jún. 8. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljes játékokat csak utalással lehet venni, pontosabban beregisztrálod a kártyád és levonják a pénzt.

Letölti a HDD-re és tudsz vele játszani bármikor.

Ha letörlöd, mert kell a hely, később a "Letöltési előzmények"ből kikeresve bármikor letöltheted újra.

2012. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, és így összes játék fenn van?

Kb. mennyivel olcsóbbak, mint boltba?Mennyibe kerülnek?

Csak hogy jobban megéri-e letölteni, mint használtat venni?


+egy HDD-t,mert 4GB-osom van.De 15-ér már láttam utángyártott 250GB-s HDD-t.

2012. jún. 8. 18:29
 3/5 anonim válasza:

1. Valamelyik drágább mint a Retail (lemezes verzió)

2. A lemezes verziókhoz szoktak adni kódokat amikről dlcket meg ilyesmit érhetsz el ingyen , vagy olcsóbban

3. Utángyártott vinyó nem létezik, ezek a Western Digital vinyói hddhackr nevü programmal belehackelve, nem érdemes megvenni mert 1500ft egy slim hdd keret, és 8000ft egy 250gb-s WD Scorpio Blue BEVT amit bele tudsz hackelni ingyen.

2012. jún. 10. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, hol kapsz 8000-ért ilyen vinyót?

Árgép 15-től bőven fölfelé dobja ki.

Ez tuti, hogy működik?

Sose hallottam még erről...

2012. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na azt már megtaláltam, hogy kell csinálni, csak ilyen olcsó vinyót nem, de 15ért már gyári MS-t is kapni, szóval sokkal előrébb nem vagyok... :)
2012. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!