Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógép órája folyton...

A számítógép órája folyton rossz időt mutat (Bővebben lent) Segítség?!

Figyelt kérdés
Szinte óránként frissítenem kell az óráját, mert visszaugrik általában 8-10 percet. Nagyon idegesítő valami megoldás? Mi lehet a baja? És frissítem mondjuk 10:34-re, pár perc múlva látom, hogy 10:29-et ír ki. Elegem van!!
2012. jún. 3. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alaplap gombeleme merülhetett le. Legalábbis nálam ez volt a probléma. Pikk-pakk kicserélhető. :)
2012. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Utána nézek :))
2012. jún. 3. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem elég kicserélni, a BIOS-ban is módosítani kell a beállításokat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4..

2012. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos sok notebooknál a billentyűzet alá építették be, szét kell szedni az elemcseréhez az egész gépet.
2012. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
óó. remélem nem, de köszönöm!:)
2012. jún. 4. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Vettem nemrég egy használt notebookot, abban is rossz volt az elem. Elvittem szervízbe, ott élből több ezer forintra saccolták a cserét, mert szét kell szedni. Basszus, vettem elemet, kivettem az akkut és ott volt alatta. A neten megkerestem, hogy kell ezt cserélni. Azóta műxik.
2012. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!