Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem 2 ghz-s,758 mb-tal...

Nekem 2 ghz-s,758 mb-tal rendelkező gépem van. Azt mondták, hogy száguldania kéne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még facebookozni is alig lehet vele, mert nem tölt be, nem küldi el az üzenetet, vagy éppen megse kapom, ha lefrissítem az oldalt. Amik feleslegesek voltak programok, leállítottam őket.Vagy 6 féle programmal (pl.advanced system care, ccleaner) megcsináltam, lefuttattam rajta. Hát körülbelül annyit is ért... Aki ért hozzá írjon
2012. jan. 27. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
758 MB az minden, csak nem sok. Milyen oprendszer van rajta?
2012. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 pagan ***** válasza:
hát jah,ez száguldani sosem fog az biztos....lehet hogy újra kéne telepíteni a rendszert,de lehet hardver probléma is,látatlanban elég nehéz ezt megmondani
2012. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
windows XP fut rajta.. Valamit találjatok ki, nekem már nem jut eszembe semmi :'(
2012. jan. 27. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
ezzel az életbe nem fogsz te száguldani főleg ha 1 magos az a proci, nem tudod felgyorsítani a gépedet add el és vegyél erősebbet kb =/
2012. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valami 'orvosság' csak van rá. Nincs most keretem semmire...:(
2012. jan. 27. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:

2ghz 758 ram tökre jó egy xp alá.

Elfelejtik az emberkék, hogy egy 9600as atival egy ilyen konfig highon vitte doom 3-at...


Én pl ezektől a clearer fosoktól szabadulnék meg. Rakd újra az egész gépet. Meg töredezés mentesíts egyet.

2012. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Advancedet system care szerintem se kelet volna használnod se feltened

viszont hogy ccleaner nem jó az butaság

csak egy új frisen telepitet gépen még nem,kel futatni csak majd pár hónap múlva lesz eredménye is

viszont nem tölt be facebook

az is lehet hogy interneted lasu? milyen?

vagy hibás a lan kábel? és azért vacak a net?

2012. jan. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Iletve a töbi 6 programot is felejtsd el

ccleaner t is elég 1-2 hónap múlva telepitened használnod


milyen a merevlemezed? nem csak gb lene fontos lehet hogy hholdoklik ilyen régi gépekben elöfordul


részleteseb adaţok nem ártanának a gépröl

2012. jan. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

15 mb-os netem van

A merevlemezt meghogyan tudom megnézni, hogy mekkora? Arról fogalmam sincs.

De köszi az előző kommentelőknek:)

2012. jan. 28. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!