Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a pc-mnek?

Mi a baja a pc-mnek?

Figyelt kérdés
mostanában elég fura dolgokat művel, állandóan lefagy (még a windows üdvözlőképernyőnél is) kékhalál, ha itthagyom 5 percre már újraindul, ha elkezdek csinálni valami komolyabb dolgot( belépek egy játékba például) a realtek ablak kiugrik hogy állítsam be hogy épp milyen jack-et dugtam be (közbe hozzá se nyúltam) és a kis realtek ablak miatt lefagy a gép. van hogy bekapcsolom és nincs meg az kurzor, ha kattintok egyet akkor megnyitja a start menüt. van hogy pl. scrollozok a googleban és elkezd hangyásodni a kép (kis színes pixelek mindenfelé) és azok is mozognak ahogy scrollozok, vagy az msn ablakot megfogom áthelyezni, akkor is elkezd hangyásodni és ahogy helyezem át egyre több kis pixel jelenik meg stb. ilyeneket csinál, mitől van? új alaplappal lehet hogy megbízhatóbb lesz?
2012. máj. 21. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Videókártya hibázik, ha szerencséd van csak a meleg miatt. Takaritsd kis teljes egészében, processzort és a videókártyát is, utána meglátod.

Lehet még ezer baja, következő tipp a táp, de még mindig van 999 lehetőség.

2012. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem rég lett kitakarítva új paszta kenve a procceesssz... ahova kell, oda lett hűtőpaszta kenve, kiporszívózva, az oldala sincs fent, és még egy bazinagy asztali ventivel is hűtöttem 1 darabig hátha az a baja, de hát még úgy is hibádzik.
2012. máj. 21. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hibás RAM lesz valószínűleg. A kép is azért szórakozik, mert IGP-d van, ami a rendszermemóriát használja. Eltaláltam?
2012. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!